projekt nr 3

3. Street Workout Osiedle Południe - wykonanie nawierzchni pod zestawem do ćwiczeń


Skrócony opis

Wykonanie nawierzchni pod całym zestawem do Street Workout znajdującym się na osiedlu południe pomiędzy placem zabaw, a boiskiem Orlik.

Opis projektu

Celem niniejszego zadania jest wykonanie nawierzchni z granulatu SRB pod całym zestawem do Street Workout znajdującym się na osiedlu południe pomiędzy placem zabaw, a boiskiem Orlik.
Nie jest to rozpoczęcie nowej inwestycji, a dokończenie już powstałego ze środków Urzędu Miasta kompleksu do ćwiczeń, który to cieszył się dużym poparciem ze strony mieszkańców

Najważniejszym celem realizacji tego zadania jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywanych ćwiczeń czy akrobacji.
Nowa nawierzchnia zwiększy także komfort osób ćwiczących oraz lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie zestawu chociażby mając na uwagę różne warunki pogodowe i tworzące się tam niesprzyjające warunki nawierzchni.

Street Workout jest dziedziną dość młodą , ale cieszącą się coraz większym zainteresowaniem wśród różnych grup wiekowych. Jest to ciekawy sposób spędzania czasu o charakterze sportowym. Daje możliwość indywidualnego rozwoju, jak również organizacji wspólnych treningów w grupach. Coraz częściej powszechne staje się organizowanie zawodów z tej dziedziny.

Sądzę, że wykonanie przez firmę tej nawierzchni zapewni jeszcze lepsze i bardziej efektywne wykorzystanie zestawu do ćwiczeń na świeżym powietrzu, mimo różniej i zmiennej aury pogodowej, a który już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Szacunkowe koszty poszczególnych części realizacji projektu

Wartość brutto nawierzchni z montażem 24 600 zł

Bez uwag